piątek, 23 grudnia 2011

Fotorelacja z otwarcia wystawy "Gdynia Orłowo - miejsce światłem malowane"

W naszym salonie poza szeroko przyjętym fryzjerstwem i wizażem mamy także galerię fotografii, która ozdabia nasze ściany. Co jakiś czas prezentujemy nową wystawę, a na otwarciu każdej z nich zawsze odbywa się przyjemna impreza, zwana powszechnie "wernisażem".

"Gdynia Orłowo - miejsce światłem malowane" autorstwa Tomasza Dobrosielskiego, z którym razem stworzyliśmy dla Was Obsessive Studio, jest pierwszą z wystaw, którą można u nas obejrzeć.
Tomasz pokazuje to malownicze i magiczne miejsce we wszystkich czterech porach roku - w pięknym letnim świetle i podczas trzaskającego mrozu, który skuł lodem naszą zatokę.


Jak już pisałem w pierwszym poście, autor poprzez odpowiedni dobór środków, materiałów i obiektywów stara się zbliżyć fotografię do malarstwa i jak sam mówi jest to "Fotografia o marzeniach".
Co ciekawe znakomita większość fotografii jest wykonywana analogowo, co tym bardziej dodaje uroku i swoistej naturalności pracom.

Żeby zaznajomić się z pracami nie trzeba się w żaden sposób umawiać ani kupować biletów - jest dostępna podczas codziennej pracy salonu ;)

Wspólnie z przygotowaliśmy także degustację win, a wykwalifikowani Sommelierzy poza napojem raczyli nas także wiedzą na temat pochodzenia i właściwości poszczególnych gatunków.


Ponadto prezentowaliśmy zdjęcia z metamorfoz, którym poddały się Panie w naszym salonie, oraz co ciekawe odbył się pokaz metamorfozy "Na żywo" - jedna z Pań zyskała zupełnie nową fryzurę i elegancki wieczorowy makijaż.Zapraszamy do oglądania jeszcze przez pięć dni, do 28 grudnia 2011.
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.